رادیاتور پنلی

 رادیاتور پنلی

رادیاتورهای پنلی از جنس فولاد هستند. برای ساخت این رادیاتور ها، ورقه های فولادی توسط دستگاه های اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک شکل مورد نظر را به خود می گیرند و سپس مورد استفاده قرار می گیرند. سطح رویی این رادیاتورها به منظور افزایش طول عمر رادیاتور و ارتقاء کیفیت، قبل از رنگ آمیزی با رنگ اپوکسی پلی استر با استفاده از تجهیزات تمام الکترونیکی پوشیده می شود. در ساخت این رادیاتورها از فولادی استفاده می شود که با مس پکیج همخوانی دارد. از این رو مس موجود در پکیج ها دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شود.

خرید رادیاتور پنلی بارلی ۱۲۰ سانتی متری

رادیاتور های پنلی با داشتن ابعاد کوچک خود، بدون اشغال فضای زیادی از محیط آن را بزرگ تر نشان می دهند. رادیاتور های پنلی به آسانی نصب می شوند و لازم به صرف هزینه زیادی برای نصب آن نیست .و بخاطر سطح یکپارچه و مسطح، بسیار مورد توجه طراحان داخلی هستند.

 از سویی دیگر این نوع رادیاتورها نیازی به هواگیری های پی در پی ندارند. همان طور که ذکر شد رادیاتور های پنلی سطحی صاف دارند، از این رو نسبت به رادیاتورهای پره ای میزان گرمای بیشتری را به محیط ساتع می کنند.

بر خلاف بسیاری از وسایل گرمایشی قدیمی تر، رادیاتورهای پنلی نیازی به پنهان کردن در پشت پرده، پوشیده شدن توسط مبلمان و یا استتار شدن با پانل های تزئینی را ندارند. اغلب کارشناسان از این مدل رادیاتور به عنوان یکی از اصلی ترین عناصر دکوراسیون استفاده می کنند.
دلیل اصلی انتخاب شدن رادیاتورهای پنلی توسط مردم را می توان ویژگی های فنی این نوع رادیاتورها دانست. این رادیاتورها دارای مزایای متعددی هستند.


مزایا و معایب رادیاتورهای پنلی

قیمت مناسب و به صرفه
ظاهر جذاب
ساخت ساده
توانایی تولید حرارت بالا
هماهنگ بودن با انواع دکوراسیون های داخلی

رادیاتورهای پنلی ساخت بسیار ساده ای دارند به گونه که این ساختار، سبب ایجاد برخی مزایا و معایب می شود. در واقع باید گفت که نحوه نصب رادیاتور پنلی بسیار ساده است، زیرا آن ها ساختاری یکپارچه دارند. 

اما از جهت دیگر، این ویژگی را می توان به عنوان یک عیب و نقص نیز در نظر گرفت. آن هم این است که در صورت خراب شدن رادیاتور، شما باید تمام بخش آن را تعویض و یا تعمیر نمایید.

Comments

Popular posts from this blog

رادیاتور پره ای

خرید رادیاتور پنلی بارلی ۱۲۰ سانتی متری

انواع رادیاتور